PostgreSQL 7.2.1 - en to pl translation catalogue (81 entries)

en: Kerberos 4 error: %s
pl: Błąd Kerberosa 4: %s

en: could not set socket to blocking mode: %s
pl: nie można zablokować gniazda:%s

en: Kerberos 5 authentication rejected: %*s
pl: identyfikacja Kerberos 5 nie powiodła się: %*s

en: could not restore non-blocking mode on socket: %s
pl: nie można odblokować gniazda: %s

en: SCM_CRED authentication method not supported
pl: nie obsługiwana metoda identyfikacji SCM_CRED

en: Kerberos 4 authentication failed
pl: identyfikacja Kerberos 4 nie powiodła się

en: Kerberos 4 authentication not supported
pl: identyfikacja Kerberos 4 nie jest obsługiwana

en: Kerberos 5 authentication failed
pl: identyfikacja Kerberos 5 nie powiodła się

en: Kerberos 5 authentication not supported
pl: identyfikacja Kerberos 5 nie jest obsługiwana

en: authentication method %u not supported
pl: metoda identyfikacji %u nie jest obsługiwana

en: invalid authentication service name "%s", ignored
pl: błędna nazwa usługi identyfikacji "%s", zignorowana

en: fe_getauthname: invalid authentication system: %d
pl: fe_getauthname: błędny system identyfikacji: %d

en: could not determine the PostgreSQL user name to use
pl: nie można ustalić nazwy użytkownika PostgreSQL

en: could not set socket to non-blocking mode: %s
pl: nie można ustawić gniazda w tryb nieblokujący: %s

en: could not set socket to TCP no delay mode: %s
pl: nie można ustawić gniazda w tryb TCP bez opóźnienia: %s

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running locally and accepting
    	connections on Unix domain socket "%s"?
pl: nie można połączyć się z serwerem: %s
    	Czy serwer jest uruchomiony lokalnie i przyjmuje
    	połączenia na gniazdach Unix domain "%s"?

en: could not connect to server: %s
    	Is the server running on host %s and accepting
    	TCP/IP connections on port %s?
pl: nie można połączyć się z serwerem: %s
    	Czy serwer jest uruchomiony komputerze %s i przyjmuje
    	połączenia TCP/IP na porcie %s?

en: invalid host address: %s
pl: błędny adres serwera: %s

en: unknown host name: %s
pl: nieznana nazwa serwera: %s

en: could not create socket: %s
pl: nie można utworzyć gniazda: %s

en: could not send SSL negotiation packet: %s
pl: nie można wysłać pakietu negocjacyjnego SSL: %s

en: could not receive server response to SSL negotiation packet: %s
pl: nie można otrzymać z serwera potwierdzenia pakietu negocjacyjnego SSL: %s

en: could not create SSL context: %s
pl: nie można utworzyć kontekstu SSL: %s

en: could not establish SSL connection: %s
pl: nie można nawiązać połączenia SSL: %s

en: received invalid response to SSL negotiation: %c
pl: otrzymano błędną odpowiedź podczas negocjacji SSL: %c

en: server does not support SSL, but SSL was required
pl: serwer nie obsługuje SSL, podczas gdy SSL był wymagany

en: invalid connection state, probably indicative of memory corruption
pl: błędny stan połączenia, prawdopodobnie naruszenie pamięci

en: could not get socket error status: %s
pl: nie można odczytać stanu błędu gniazda: %s

en: could not get client address from socket: %s
pl: nie można uzyskać adresu klienta z gniazda: %s

en: could not send startup packet: %s
pl: nie można wysłać pakietu startowego: %s

en: expected authentication request from server, but received %c
pl: oczekiwano żądania identyfikacji od serwera, lecz otrzymano %c

en: unexpected message from server during startup
pl: nieoczekiwana wiadomość od serwera podczas inicjalizacji

en: invalid connection state %c, probably indicative of memory corruption
pl: błędny stan połączenia %c, prawdopodobnie naruszenie pamięci

en: invalid setenv state %c, probably indicative of memory corruption
pl: błedny stan setenv %c, prawdopodobnie naruszenie pamięci

en: invalid encoding name in PGCLIENTENCODING: %s
pl: błędna nazwa kodowania w PGCLIENTENCODING: %s

en: invalid state %c, probably indicative of memory corruption
pl: błędny stan %c, prawdopodobnie naruszenie pamięci

en: out of memory
pl: brak pamięci

en: missing "=" after "%s" in connection info string
pl: brak "=" po "%s" w parametrach połączenia

en: unterminated quoted string in connection info string
pl: niezamknięty łańcuch tekstu w parametrach połączenia

en: invalid connection option "%s"
pl: błędny parametr połączenia "%s"

en: connection pointer is NULL
pl: wskaźnik połączenia jest NULL'em

en: command string is a null pointer
pl: polecenie jest pustym wskaźnikiem

en: no connection to the server
pl: brak połączenia z serwerem

en: another command is already in progress
pl: inne polecenie jest właśnie wykonywane

en: message type 0x%02x arrived from server while idle
pl: serwer zwrócił komunikat typu 0x%02x podczas bezczynności

en: unexpected character %c following empty query response ("I" message)
pl: wystąpił nieoczekiwany znak %c po otrzymaniu odpowiedzi na puste zapytanie (komunikat "I")

en: server sent data ("D" message) without prior row description ("T" message)
pl: serwer zwrócił dane (komunikat "D") bez informacji o krotce (komunikat "T")

en: server sent binary data ("B" message) without prior row description ("T" message)
pl: serwer zwrócił dane binarne (komunikat "B") bez informacji o krotce (komunikat "T")

en: unexpected response from server; first received character was "%c"
pl: nieoczekiwana odpowiedź od serwera; pierwszy otrzymany znak to "%c"

en: unexpected asyncStatus: %d
pl: nieoczekiwany stan asyncStatus: %d

en: COPY state must be terminated first
pl: stan COPY musi być najpierw przerwany

en: no COPY in progress
pl: COPY nie jest aktualnie wykonywane

en: lost synchronization with server, resetting connection
pl: utracona synchronizacja z serwerem, wznawianie połączenia

en: connection in wrong state
pl: błędny stan połączenia

en: protocol error: id=0x%x
pl: błąd protokołu: id=0x%x

en: invalid ExecStatusType code
pl: błędny kod ExecStatusType

en: column number %d is out of range 0..%d
pl: numer kolumny %d spoza zakresu 0..%d

en: row number %d is out of range 0..%d
pl: numer krotki %d spoza zakresu 0..%d

en: could not interpret result from server: %s
pl: nie można zinterpretować wyników z serwera: %s

en: no row count available
pl: informacja o liczbie krotek nie jest dostępna

en: could not open file "%s": %s
pl: nie można otworzyć pliku "%s": %s

en: could not create large object for file "%s"
pl: nie można utworzyć bloba dla pliku "%s"

en: could not open large object %u
pl: nie można otworzyć bloba %u

en: error while reading file "%s"
pl: błąd podczas odczytu pliku "%s"

en: error while writing to file "%s"
pl: błąd podczas zapisu do pliku "%s"

en: query to initialize large object functions did not return data
pl: zapytanie inicjujące funkcje bloba nie zwróciło danych

en: cannot determine OID of function lo_open
pl: nie można ustalić OID funkcji lo_open

en: cannot determine OID of function lo_close
pl: nie można ustalić OID funkcji lo_close

en: cannot determine OID of function lo_creat
pl: nie można ustalić OID funkcji lo_creat

en: cannot determine OID of function lo_unlink
pl: nie można ustalić OID funkcji lo_unlink

en: cannot determine OID of function lo_lseek
pl: nie można ustalić OID funkcji lo_lseek

en: cannot determine OID of function lo_tell
pl: nie można ustalić OID funkcji lo_tell

en: cannot determine OID of function loread
pl: nie można ustalić OID funkcji loread

en: cannot determine OID of function lowrite
pl: nie można ustalić OID funkcji lowrite

en: integer of size %lu not supported by pqGetInt
pl: liczba całkowita o rozmiarze %lu nie obsługiwana przez pqGetInt

en: integer of size %lu not supported by pqPutInt
pl: liczba całkowita o rozmiarze %lu nie obsługiwana przez pqPutInt

en: select() failed: %s
pl: select() nie powiódł się: %s

en: connection not open
pl: połączenie nie jest otwarte

en: could not receive data from server: %s
pl: nie można otrzymać danych z serwera: %s

en: server closed the connection unexpectedly
    	This probably means the server terminated abnormally
    	before or while processing the request.
pl: serwer nieoczekiwanie zamknął połączenie
    	Oznacza to, że prawdopodobnie nastąpiło nienormalne zakończenie
    	pracy serwera przed lub podczas przetwarzania zapytania

en: could not send data to server: %s
pl: nie można przesłać danych do serwera: %s
